Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Ochrana karosérie - TEFLON

 

 

Kompletní systém pro ochranu a následnou péči o auto laku

Zirconite Paint Protection System je unikátní směs PTFE a akrylových pryskyřic, obsahující UV obrazovek uzamčení škodlivé atmosféry degradaci, s celoročním ochrany i v extrémních polárních a pouštních podnebí. Podporována 6 roky záruka a snadno sledovat následné péče programu, zvýšená vzhled Zirconite léčby přináší maximální re-prodejní hodnotu.

 

 

Vnitřní a vnější textilie protector, štíty proti rozlití, povětrnostním vlivům atd.

Invisible non-lepkavý micro-pryskyřice ochrana pro vnitřní koberců a látkových sedadel udržovat "zánovní" vzhled.Ošetřené povrchy v interiéru odpuzují nečistoty a špínu rozšířit tkaniny a koberce život, což umožňuje rychlejší a snadnější čištění a údržbu. K dispozici také ve větší velikosti balení 25L, ideální pro utěsnění a ochranu kapuce tkaniny kabriolet.

 

 

Kožené čalounění chránič, neviditelný a rychle použít

Speciálně vyvinutý pro dlouhodobou životností ochraně koženého čalounění a obložení. V kombinaci s Scotchgard ™ Protector technologie, povrchy udržet neviditelný a prodyšný ochranný štít proti potravin a nápojů nafta rozlila. Prodlužuje život a optimální stav koženým čalouněním, zajišťuje maximální re-prodejní hodnotu.

K dispozici v:

Kůže Shield & Care Kit (250ml Čistící pěna a kůže Shield)

1Litre Kůže Shield

 

Čistí, vyživuje a chrání kůži

Oživuje všechny kůže: čistí, vyživuje a chrání. Obsahuje přírodní lanolin a vosky na oživení vybledlé barvy, změkčení povrchu a obnovit přirozenou pružnost. Dlouhotrvající.

TOPlist